W KONTAKCIE Z NIEZWYKŁOŚCIĄ
http//www.wfa.prv.pl
Akcja 17 "Kontakt"

Wstęp
Ziemianie! Obserowaliśmy was już od bardzo dawna. Wielu z was widziało też nas. Dotychczas nie chcieliśmy się ujawnić, czekając na to aż będziecie gotowi. Wydaje nam się, że wasza cywilizacja w osiągnęła już wystarczająco wysoki poziom rozwoju mentalnego i technologicznego, żebyśmy mogli nawiązać z wami pierwszy oficjalny kontakt. Niestety jest jeszcze za wcześnie, żebyśmy spotkali się z wami osobiście, ale zdecydowaliśmy się nawiązać kontakt głosowy. Przez ostatnie tygodnie szukaliśmy na Ziemi odpowiedniego miejsca, w które moglibyśmy skierować nasze precyzyjne nadajniki. Naszą uwagę przyciągnął lśniący abstrakcyjną energią fragment planety nazywany przez was Warszawą, a konkretnie jego centrum. Kontakt nawiążemy dnia 2 kwietnia o godzinie 17:57. Bądźcie przygotowani. Pojawcie się na Chmielnej, przed kinem Atlantic. Odezwiemy się do was poprzez...

Niestety w tym momencie transmisja się urywa. Niezwykła maszyna doktora Lorem Ipsum pozwoliła na kontakt z obcą cywilizacją, jednak po kilkudziesięciu sekundach od nawiązania transmisji padły baterie i reszty musimy domyślać się sami.

Oto co zostało ustalone:
Stawiamy się na miejscu akcji (przed kinem Atlantic na Chmielnej) ze słuchawkami. Równo o godzinie 17:57 podchodzimy do ściany budynku kina i innych okolicznych ścian, wyjmujemy słuchawki i zaczynamy przykładać kabelek w różne miejsca, próbując ponownie nawiązać kontakt z obcą cywilizacją. Przez 4 minuty próbujemy złapać sygnał w różnych miejscach ścian, chodników, drzew i innych pobliskich obiektów. Tylko nie dotykajcie zaparkowanych w pobliżu samochodów! One nie są w stanie emitować pozaziemskiego sygnału, a poza tym może się to nie spodobać ich właścicielom. Po upływie około 4 minut w końcu uda nam się znaleźć źródło! Chwila ciszy, w zadumie wsłuchujemy się w głos w słuchawkach. Doceńcie wielkość tej chwili. To przełomowe wydarzenie. Powoli odliczamy w myślach od 15 do 0. Gdy dojdziemy do zera czas na krótką euforię, burzę oklasków i szybkie rozejście. Nie stójcie na miejscu akcji po zakończeniu flash moba. Obcy już nic więcej nam dziś nie powiedzą.


Wszystko jasne? Do zobaczenia 2 kwietnia! I pamiętajcie! Następna akcja w maju 2005 roku!

Podsumowując:

Nazwa: "Kontakt"
Czas akcji: 2 kwietnia 2005
Miejsce akcji: strefa przed kinem Atlantic
Dokładna godzina: 17:57-18:01
Co będzie potrzebne: słuchawki
Jak skontaktować się WFA?: kontakt@wfa.prv.pl


Podsumowanie akcji
Połączenie

      Warszawski Front Abstrakcyjny dziękuje wszystkim za uczestnictwo w tej akcji i jednocześnie w pełni rozumiemy decyzję tych, którzy na niego nie przyszli.
      Uczestnicy akcji stawlili się na miejscu z najrozmaitrzymi rodzajami słuchawek. Były zarówno te malutkie jak i te bardzo duże. Niektórzy flashmobowicze dla wzmocnienia odbioru sygnału, zdecydowali się przynieść ze sobą anteny, a w kulminacyjnym momencie akcji jeden z uczestników sam posłużył za odbiornik i dał podłączyć do siebie słuchawki innych zgromadzonych. Próbowaliśmy odbierać sygnał poprzez ściany, chodniki, kratki wentylacyjne, rynnę, drzewa i inne obiekty. Po upływie około 4 regulaminowych minut w końcu udało nam się odebrać pozaziemski sygnał. Rozległy się okrzyki radości i długie burzliwe oklaski, po czym uczestnicy akcji szybko zniknęli z miejsca zdarzenia. A pozaziemski komunikat? Zachowajcie go dla siebie. Podobno każdy usłyszał, to co dziś usłyszeć powinien...


Wasze komentarze

"Świetny mobik! ^^ Najlepszy był gość z lornetką i anteną. ^^ Pozdrowienia dla głównych WFA!"
(Sakkar)

"akcja swietna, ja lezalam na srodku chodnika i zwijalam sie ze smiechu, chyba uslyszalam kosmiczny kanal komediowy:D pozdro dla wszystkich ktorzy byli na mobie!!"
(kinia)

"Gratuluje inwencji człowiekowi z antenką i lornetką. I pozdrawiam człowieka-antenę dzięku którym połączyliśmy się z cywilizacją pozasiemską :D"
(swh)

"sory wiem ze to dobra zabawa ale dla porwanosi powisićei ja pszełozyci"
(hujawa )

"Czołem! To był nasz pierwszy raz! Jeeee! Było prześmiesznie i chcemy jeszcze raz! ;) ...wiele razy!
Pozdrawiamy "
(zsz&jr)

"To byl mój pierwszy ale napewno nie ostatni mobik. Glupio mi trochę bylo bo sam poszedlem, ale teraz wiem ze nie mam czego zalowac. Niezapomniane wrazenia. Czekam niecierpliwie na nestepny flash-mob. Pozzdrawiam gościa, który zlapal Radio MaRyja."
(WujekDobraRada)

"Nie ma co ukrywać, że data ostatniego fleshmoba okazała się być dość 'trefny'. Ale kto mógł to przypuszczać. Jeśli chodzi o dalaszą realizację flashów to oczywiście jestem za. Niewidzę powodów, dla których akcje miałyby być przerwane. Szczególnie, że nadeszła najlepsza pora na eventy na świezym powietrzu."
(MS)

Przesyłajcie swoje komentarze na adres kontakt@wfa.prv.pl.


To jest podstrona strony Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego. http://www.wfa.prv.pl albo http://www.warszawski-front-abstrakcyjny.prv.pl
Warszawski Front Abstrakcyjny zajmuje się działalnością typu flash mob i nie tylko. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie naszej
działalności pisz na kontakt@wfa.prv.pl lub skontaktuj się poprzez SMS z numerem (numer chwilowo utajniony) :)