WYKORZYSTUJEMY SPECYFICZNE WŁAŚCIWOŚCI LUDZKIEGO UMYSŁU
http//www.wfa.prv.pl
Akcja 8 "Elementy psychokinezy"

Czy wiecie czym jest psychokineza, dawniej nazywana telekinezą? To niewzykła zdolność, którą posiedli tylko nieliczni. Pewne źródła mówią, że psychokinetycy dzięki działaniu przysadki mózgowej są w stanie wygenerować fale elektromagnetyczne, dzięki którym mogą oddziaływać na odległość na różne przedmioty. Warszawski Front Abstrakcyjny chce udowodnić, że telekineza nie jest tylko dla elit, ale dla każdego. Jednak sekret tej niezwykłej sztuki poznają tylko ci, którzy wezmą udział w 8 flash mobie Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego. Zależy nam, żeby tajniki psychokinezy nie trafiły w nieodpowiednie ręce (a raczej w nieodpowiednie umysły).

Szczegóły
Tym razem szczegóły flash moba nie zostaną rozesłane do was mailem, a poznacie je dopiero na miejscu akcji. W dzień flash moba wystarczy stawić się w centrum Warszawy i udać się we wskazane miejsce, gdzie czekać będą na was szczegółowe instrukcje "Elementów psychokinezy". Informacje o ósmym flash mobie znajdować się będą na kartce, która zostanie przyczepiona w ogólnodostępnym miejscu, ale takim na które osoba postronna raczej nie zwróci uwagi. Innymi słowy, szczegóły flash moba będą wisieć dosłownie przed nosem przypadkowych przechodniów, ale nikomnu nie przyjdzie do głowy, żeby je przeczytać. Tylko wy, jako członkowie Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego, będziecie wiedzieli o co chodzi.

Gdzie zostaną ukryte instrukcje do ósmego flash moba?

Niewielka ulotka (jedna czwarta kartki formatu A4) informująca szczegółach "Elementów psychokinezy" zostanie umieszczona gdzieś na tej ścianie. Nasza ściana znajduje się w samym centrum Warszawy, pomiędzy kinem Atlantic a restauracją KFC. Poniższa mapka powinna ułatwić wam dotarcie do celu. Można ją sobie wydrukować.


Flash mob odbędzie się w najbliższą sobotę (10 lipca 2004) o godzinie 16:08 według zegarka znajdującego się tutaj.

Na kilka minut przed rozpoczęciem flash moba warto zaznajomić się z informacjami przyklejonymi do ściany, żeby wiedzieć co i gdzie robimy (miejsce akcji będzie również w pobliżu Galerii Centrum). Nie wpadajcie w ostatniej chwili, bo możecie nie zdążyć przeczytać instrukcji i odnaleźć miejsca moba.

Do uczestnictwa w ósmym flash mobie WFA nie będą potrzebne żadne rekwizyty.

Powiadomcie o tym wydarzeniu znajomych! To praktycznie jedyna szansa, żeby poznać sekret psychokinezy!

Możecie to zrobić rozsyłając przez Gadu-Gadu
(albo inny komunikator internetowy) następującą wiadomość:

Uwaga ladies & gentlemen! W sobotę 10 lipca o godzinie 16:08 odbędzie się w Warszawie kolejny flash mob Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego, na którym poznacie sekret telekinezy. Niezwykłe doznania gwarantowane! Szczegóły na stronie www.wfa.prv.pl !
Tak organizowanej akcji jeszcze w Warszawie nie było.


Wszystko jasne? Gdyby były jakieś pytania, to piszcie na maila. Do zobaczenia 10 lipca! I pamiętajcie! Następna akcja w sierpniu 2004 roku!

Podsumowując:

Nazwa: "Elementy psychokinezy"
Czas akcji: 10 lipca
Miejsce akcji: poznacie na miejscu
Dokładna godzina rozpoczęcia akcji: 16:08
Co będzie potrzebne?: rekwizyty nie będą potrzebne
Jak skontaktować się WFA?: kontakt@wfa.prv.pl


Instrukcje do WFA-FM-08


Podsumowanie akcji
Paranormalne popołudnie?

      "Co oni najarani wszyscy?", "Jaki oni rekord biją?", "O ku**a, dom wariatów!" - to wypowiedzi przypadkowych osób, które szły pasażem "Wiecha" 10 lipca 2004 około godziny 16:08. Oczywiście nie był to dom wariatów, nie biliśmy żadnego rekordu i nikt nie był najarany (miejmy nadzieję). To po prostu "Elementy psychokinezy", czyli ósmy flash mob Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego.
      Kilkadziesiąt osób zebrało się na tyłach Galerii Centrum, żeby spróbować swoich sił w psychokinezie. Nie wiedzieć czemu, zaczęliśmy 2 minuty za wcześnie. W pełnej koncentracji, z palcami przy skroniach, próbowaliśmy za pomocą siły woli przesunąć sklep z zegarkami. Spotkaliśmy się z niezrozumieniem ze strony przechodniów, ale widocznie ich umysły nie były wystarczająco otwarte, żeby zaakceptować zjawisko do niedawna uważane za paranormalne, a obecnie coraz częściej będące przedmiotem badań współczesnej nauki. Świat pędził przed siebie, a my, pełni spokoju, w skupieniu wpatrzeni w bryłę sklepu, myśleliśmy tylko o jednym.
      Czy nam się udało? Na pewno nie odrzuciło tego budynku na 30 metrów, ale możliwe, że spowodowaliśmy jakieś mikroprzesunięcia. W każdym razie wyglądaliśmy na profesjonalistów, którzy wiedzą co robią. Najważniejsze to się nie poddawać. Ćwiczmy w domu, na sztućcach, a być może kiedyś dojdziemy do perfekcji. Myślę, że dzisiejsza próba skumulowania naszych zdolności i zbiorowego oddziaływania na budynek była ciekawym przeżyciem (choć niestety trwała dosyć krótko) i zostanie zapamiętana jako coś bardzo nowatorskiego w sferze eksperymentów z psychokinezą.
      A ty, czy idąc kiedyś pasażem za Galerią Centrum, będziesz potrafił oprzeć się pokusie, by nie obdarzyć pewnego niepozornego sklepu z zegarkami trochę głębszym spojrzeniem?


Dokumentacja akcji "Elementy psychokinezy"
Dzisiejszy odcinek sponsoruje pan "Cheater",
a także literki THANK YOU.


Ta ściana pobiła dziś swój
prywatny rekord oglądalności


Chyba coś tu
się kroi.


Tak, ewidentnie coś
tu się kroi.


No tak! Miałem rację!


Profesjonalizm.


Pełna koncentracja.


Po prawej stronie najmłodsza
psychokinetyczka.


Jeszcze
trochę.


Ruszyło się
trochę?


"pełni spokoju"To jest podstrona strony Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego. http://www.wfa.prv.pl albo http://www.warszawski-front-abstrakcyjny.prv.pl
Warszawski Front Abstrakcyjny zajmuje się działalnością typu flash mob i nie tylko. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie naszej
działalności pisz na kontakt@wfa.prv.pl lub skontaktuj się poprzez SMS z numerem (numer chwilowo utajniony) :)