http//www.wfa.prv.pl

Dzień bez sztućca

      Są wszędzie wokół nas. Jest ich tak wiele, że często przestajemy zwracać na nie uwagę, zauważać i doceniać. Mowa oczywiście o sztućcach. Jak wyglądałoby nasze życie bez tych niezwykłych, na poły magicznych narzędzi? Już nie trzeba dłużej się nad tym zastanawiać! Z okazji szóstej rocznicy Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego, proponujemy Wam doświadczenie tego na własnej skórze. 17 listopada 2009 odstawcie wszelkie sztućce! Nie używajcie noży, widelcy oraz łyżek! Jedzcie rękoma albo jeszcze jakoś inaczej! Nie krojcie chleba, nie mieszajcie herbaty łyżeczkami, nie nabijajcie niczego na widelec, odłóżcie nawet pałeczki! Doświadczcie tego dnia, jak wyglądałby świat bez sztućców!
      There is no spoon, a na przekór jej nieistnieniu i na znak abstrakcyjnej jedności, noście tego dnia przy sobie łyżeczkę - symbol Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego, który towarzyszy nam już od sześciu lat!

Strona Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego zoastała wyświetlona już tyle razy:


Warszawski Front Abstrakcyjny zajmuje się działalnością typu flash mob i nie tylko. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie naszej
działalności pisz na kontakt@wfa.prv.pl lub skontaktuj się poprzez SMS z pewnym numerem, jeśli uda ci się go zdobyć.