http//www.wfa.prv.pl

"Hiperturystyka"

Na ile sposobów można przejść z punktu A do punktu B? Dlaczego większość osób idzie taką, a nie inną drogą? Czy są szlaki, które warto odwiedzić, ale o chodzeniu którymi powszechnie się nie mówi, bo ludzie myślą że robimy sobie z nich żarty? Jeśli znudziły ci się tradycyjne spacery albo po prostu szukasz odmiany, nadszedł czas żeby spróbować hiperturystyki!

Jeśli masz propozycję szlaku, to koniecznie daj znać na maila. Prześlij plan wycieczki, jeśli chcesz załącz zdjęcia, podpisz się i gotowe. Jeśli szlak będzie spełniał normy, to zostanie upubliczniony. Pamiętaj o sprawdzeniu ortogafii i poprawności stylistycznej. :) Nie musisz od razu być mistrzem mowy polskiej, ale postaraj się, żeby w tekście nie było wyjątkowo rażących błędów, takich jak ten: "hór rzeński". Postaraj się żeby twój tekst był zrozumiały dla innych. Napisz gdzie zaczyna się szlak i gdzie konkretnie trzeba iść dalej, żeby dojść do końca. Możesz opisać okoliczne atrakcje z których można skorzystać po drodze. Pamiętaj o kilku zasadach rządzących hiperturystyką: 1. Szlak nie może być wyjątkowo niebezpieczny dla hiperturysty 2. Staramy się nie łamać prawa idąc szlakiem 3. Punkt startowy musi być na terenie Warszawy 4. Szlak nie powinien wychodzić poza granice Warszawy, ale od tej zasady będą odstępstwa w szczególnie interesujących przypadkach 5. Przejście szlakiem nie powinno być wyjątkowo kosztowne (dziesięć łapówek po drodze i bilet lotniczy w dwie strony raczej odpadają) Projekt szlaku prześlij do WFA i poczekaj na odpowiedź. Jeśli masz jakieś pytania to pytaj.

Podsumowując:

Nazwa: "Hiperturystyka"
Czas akcji: maj 2005
Miejsce akcji: Warszawa
Dokładna godzina rozpoczęcia akcji: ---
Co będzie potrzebne?: ---
Jak skontaktować się WFA?: kontakt@wfa.prv.pl

Strona Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego zoastała wyświetlona już tyle razy:


Warszawski Front Abstrakcyjny zajmuje się działalnością typu flash mob i nie tylko. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie naszej
działalności pisz na kontakt@wfa.prv.pl lub skontaktuj się poprzez SMS z pewnym numerem, jeśli uda ci się go zdobyć.