http//www.wfa.prv.pl

Piąta rocznica WFA

      Uwaga, uwaga! Warszawski Front Abstrakcyjny ogłasza, że dnia 17 listopada 2008 wypada piąta rocznica powstania grupy znanej jako Warszawski Front Abstrakcyjny. Taka rocznica zdarza się tylko raz, bo każda kolejna nigdy nie będzie już piątą, więc z tej okazji zarządza się podjęcie działań adekwatnych do sytuacji. Najtęższe mózgi pracowały nad wymyśleniem czegoś, co byłoby godne miana symbolu tejże rocznicy. Głowiła się nad tym cała Komórka Centralna, doktor Lorem Ipsum i jego asystentka Dolor Sit Amet (znani wam z drugiej serii flash mobów), próbowaliśmy nawet użyć najmagiczniejszej różdżki (to symbol trzeciej serii), ale to właśnie najprostsze rozwiązanie, czyli wróżenie z łyżek okazało się skuteczne (wróżenie z łyżek wygląda tak, że rzuca się łyżki i patrzy co wyszło). Cóż takiego udało nam się wywróżyć? Jak będziemy świętować piątą rocznicę WFA? Otóż stanie się rzecz naprawdę monumentalna, tak kolosalna, że niewtajemniczeni mogą nie być w stanie objąć jej wzrokiem.
      Nie zrobimy nic.
      Dokładnie tak. Nie będziemy robić nic, ale nie będziemy robili tego niczego po nic, tylko po to, żeby pokazać jak ważna jest to dla nas rocznica. Przechytrzymy wszystkich. Przecież nie znajdą tego, czego nie ma. Ale jeśli jednak zaczną coś podejrzewać i będą się dopytywać, dlaczego nie dzieje się nic podejrzanego to powiedzcie im całą prawdę. Mało tego, powiedzcie im całą prawdę i bez tego! Niech świętują z nami!
      Niech wszyscy nie robią niczego z okazji piątej rocznicy powstania Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego!

Wasze komentarze

Z e-maili:

"jesteście wariatami! ;-)
wszystkiego najlepszego
życzy
Magdalena"
(Magdalena) [17.11.08 08:51]

"bez sensu:P"
(Jegor) [17.11.08 14:24]

"Nie no kocham Was po prostu :D 100 lat i 'reaktywacji'!!!"
(Ada Szczepaniak) [17.11.08 22:16]

"Hahahahahaha Absolutni i totalnie mnie tym rozznroiliscie! Niech zyje WFA wszystkiego najlepszego! Tęsknimy za Mobami ;)"
(Paweł) [18.11.08 00:30]

Przesyłajcie swoje komentarze na adres wfa@boo.pl.


Strona Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego zoastała wyświetlona już tyle razy:


Warszawski Front Abstrakcyjny zajmuje się działalnością typu flash mob i nie tylko. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie naszej
działalności pisz na kontakt@wfa.prv.pl lub skontaktuj się poprzez SMS z pewnym numerem, jeśli uda ci się go zdobyć.