http//www.wfa.prv.pl

Informacja dla mediów

      Bieżąca polityka Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego nie zezwala na kontaktowanie się z mediami w sprawach związanych z flash mobem. Siła flash moba leży w tym, że niezwykły tłum pojawia się nagle i wywołuje zdumienie u ludzie nieświadomych istnienia tego zjawiska. Media informując o tym czym jest flash mob, docierają do nowych osób zainteresowanych tego typu akcjami (to dobrze), ale jednocześnie niszczą element zaskoczenia, "uświadamiając" naszą potencjalną "widownię" (to źle).
      Pisząć na adres Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego masz pewność, że zawsze otrzymasz odpowiedź na swojego maila, jednak na wszelkie pytania związane z flash mobem (propozycje wywiadów itp.) otrzymacie standardową odpowiedź, czyli "Bieżąca polityka Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego nie zezwala na poruszanie tej kwestii w rozmowach z mediami." Możecie natomiast pytać o wszelkie inne projekty WFA, takie jak "Dzień w którym media stanęły na głowie" albo "Architekci".
      Wszelkie teksty i materiały zdjęciowe, dźwiękowe i filmowe znajdujące się na tej stronie są własnością Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego i nie mogą być rozpowszechniane w mediach bez wiedzy i zgody upoważnionego przedstawiciela WFA.


To jest podstrona strony Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego. http://www.wfa.prv.pl albo http://www.warszawski-front-abstrakcyjny.prv.pl
Warszawski Front Abstrakcyjny zajmuje się działalnością typu flash mob i nie tylko. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie naszej
działalności pisz na kontakt@wfa.prv.pl lub skontaktuj się poprzez SMS z pewnym numerem, jeśli uda ci się go zdobyć.